|
  • پوسته سبز (پیشفرض)
  • پوسته زرد
  • پوسته نارنجی
  • پوسته آبی

شرایط سرویس دهی

زمان انجام طراحی بنر چقدر می باشد؟

حداکثر تا 3 روز بعد از ثبت سفارش طراحی بنر ، بنر شما ارسال می شود، در صورتی که یکی از پکیج های آی بنر را سفارش داده اید تا 2 روز بعد از ثبت سفارش طراحی بنر یکی از سایزها ارسال و بعد از تایید شما ریسایزها ارسال میشوند.

اگر طرح نهایی بنر رضایت بخش نباشد؟

تمامی بنرهای طراحی شده توسط Ibaner دارای سه تغییر رایگان می باشند اما در بیشتر موارد کیفیت بالای طرح های نهایی و استفاده از مزیت کار با طراح اختصاصی رضایت کامل سفارش دهنده را به ارمغان می آورد .

سرویس تحویل 24 ساعته آی بنر چیست ؟

حداکثر زمان تحویل سفارش ( 3 روز کاری ) می باشد. ولی اگر شما عجله دارید میتوانید از سرویس تحویل 24 ساعته ما استفاده کنید. هزینه فعال کردن این سرویس برای هر بنر 15 هزار تومان می باشد. با فعال شدن این سرویس تا حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت سفارش طراحی بنر ، سفارش شما ارسال خواهد شد .

تا چه زمانی امکان تغییرات در بنر من وجود دارد ؟

پس از ارسال بنر به آدرس ایمیل شما ، تا 48 ساعت میتوانید اقدام به اطلاع تغییرات در بنر و اصلاح کنید ، زیرا پس از 48 ساعت دیگر ما نمیتوانیم به رایگان در بنر تغییراتی ایجاد کنیم و تغییرات پس از این زمان شامل هزینه اضافی خواهد بود .

چه تغییراتی بررسی میشوند ؟

تغییراتی نظیر نوع رنگ ، فونت های نوشته ، قسمتهای متحرک بنر و ... به رایگان انجام میشود ،اما گاهی ممکن است به طور کلی متن بنر یا موضوع آن تغییر کند ،در این صورت شما باید هزینه طراحی یک بنر جدید را شارژ کنید .