گارانتی تضمین کیفیت طراحی

با توجه به نمونه کارها و کارنامه موفق کاري ما در امر طراحي بنــــر هاي تبليغاتي که شامل همکاری ما با بیش از 1500 مجموعه طی 9 سال گذشته و طراحی بیش از 7000 بنر تبلیغاتی ، ميتوانيم کـيفيت و تاثير گــذار بـودن بنــــر شما را تضمين کنيم .

25 اردیبهشت 1395

ظرافت و دقت


در تمامی اتفاقات و کارهای روز مره می توان مشاهده کرد که سرعت بالا در هر زمینه ای موجب این پدیده می گردد که دقت و ظرافت در قسمت های مختلفی از فعالیت مذکور نا دیده گرفته و یا توجه مقتضی به آن صوت نگیرد . پس از صرف زمان های طولانی کاری و مشورت بین اعضا گروه طراحی آی بنر ، ما برای از بین بردن این نقیصه به یک راه حل رسیدیم .
فعالیت ها ی کاری ما در این مجموعه به این صورت انجام می شود ؛ در گروه های مختلف طراحی این شرکت که هر یک به صورت مجزا مسولیت طراحی یک محصول در خواستی را دارا می باشند ، طراح ها و گرافیست های مختلفی به صورت متناوب و یا متوالی بر روی یک طرح خاص کار می کنند . به این ترتیب هم طراحی کردن دیگر برای طراح خسته کننده نیست و انرژی مضاعفی را طلب نمی کند و هم خطا ها و اهمال کاری های احتمالی که ممکن است در فرآیند طراحی یک اثر به وقوع بپیوندد به حد اقل می رسد . این روش کار در عین حالی که از حد اکثر سرعت و توانایی یک طراح در آن استفاده می شود .، خطا و اشتباه را نیز به حد اقل ممکن می رساند و بالا ترین میزان دقت و ظرافت را داراست .

همینک سفارش طراحی بنر خود را ثبت کنید