بنر چیست ؟

بنر های موجود و رایج در سطح اینترنت دودسته هستند : دسته اول: طراحی بنر با فرمت گیف که تعداد انبوهی از بنر های تبلیغاتی را شامل میشود. دسته دوم : بنر های فلش میباشند که نسبت به دسته اول زیبا تر هستند البته از لحاظ محدودیت هایی که دارند درصد کمتری از بنر های تبلیغاتی را شامل میشوند.

12 فروردین 1395

( علت محبوبیت بنر گیف نسبت به بنرهای فلش )


کدام سبک طراحی مناسب تبلیغات شماست ؟
بنر فلش یا گیف ؟ یا بهتره بگوییم تفاوت بنر های فلش و گیف در چیست؟
تفاوت بنرهای فلش و گیف در نوع فرمت و ساختار آنها میباشد.
اما مزایا و معایب فلش و گیف :

مزایای بنر های فلش :


– امکان اضافه کردن فریم های بیشتر
– امکان اضافه کردن افکت های خاص
– حجم کمتر با توجه به متریال های استفاده شده

معایب بنرهای فلش :


– جهت اجرای آن حتما باید فلش پلیر بر روی سیستم کاربر نصب باشد و همین عیب باعث شده است که بنر های فلش بازدهی کمتری داشته باشند ، در اکثر دیوایس ها " گوشی و تبلت " این افزونه به طور پیشفرض غیر فعال است .
– بازدهی کمتر : باتوجه به تحقیقاتی که انجام شده است . نتیحه نشان داده شده است که از ۱۰۰ کاربران وب تنها کمتر از ۱۰ درصد کاربران بر روی سیستم های خود فلش پلیر دارند و این موضوع باعث بازدهی کمتر بنر های فلش می شود
– هزینه طراحی بیشتر

مزایای بنر های گیف :


– عدم نیاز به نصب برنامه های خاص جهت اجرا
– بازدهی بیشتر
– هزینه کمتر

معایب :


در بنر های گیف معمولا امکان اضافه کردن برخی از افکت های خاص وجود ندارد اما باتوجه به این که امکان تبدیل بنر های فلش به گیف نیز وجود دارد میتوان گفت در مقابل مزایا و بازدهی بیشتر بنر های گیف میتوان گفت بنرهای گیف در مقایسه با بنر های فلش از معایب کمتری برخوردار هستند .
توصیه آی بنر : با توجه به اینکه طراحی مدرن به سمت سادگی قدم برمیدارد و اولیت شما نمایش تبلیغتان برای همگان میباشد ، بنر گیف انتخاب بهتری بشمار میرود.

همینک سفارش طراحی بنر خود را ثبت کنید